start

administrator

Rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie  ze Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum w Zamościu startujący w zimowych Igrzyskach dla dzieci i młodzieży, które odbyły się w dniu 10 lutego 2017 r. na stoku narciarskim w Jacni. W konkurencji slalom narciarski dziewcząt szkoły podstawowe - drugie miejsce zajęła Anna Wojtkowska, w kategorii chłopców SP - trzecie miejsce zajął Jędrzej Wojtkowski. W konkurencji slalom  narciarski chłopców szkoły gimnazjalne – srebrny medal wywalczył Rafał Kawałko. W zawodach narciarskich startowali także Paweł Szponar, Błażej Wojtkowski, Marek Winniczuk i Wiktor Wach. Ogółem wzięło udział ponad 300 zawodników reprezentujących okoliczne gminy. Opiekunem i organizatorem wyjazdu był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jacek Szponar.