Konkursy przedmiotowe SP 2016/2017

administrator

Natomiast, istniejąca od  trzech tygodni, licealna grupa "Druzja": Przemek Lewandowski, Adam Kwiatkowski, Michał Kołakowski, Janek Szponar, Sebastian Salej i Kuba Wojtas, zachwyciła publiczność (czytaj: fanki) niebanalnym brzmieniem, interpretacją i żywiołowością wykonania piosenki "Komarowo".

Pozakonkursowo wykonana przez nich "Katiusza", wywołała duże zainteresowanie mediów (fotografie, wywiady) i wzruszyła honorowych gości - Rosjan  z Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie.

I chociaż to I LO w Zamościu, głosując na LIFE STREAM, zapewniło swojemu wykonawcy nagrodę publiczności, to nasza grupa nie pozostała niezauważona.

Kierownik artystyczny grupy, Przemek Lewandowski, dostał propozycję od jurorki - nauczycielki ze szkoły muzycznej, zainteresowania się rozwijaniem swojego "wyjątkowego barytonu".

Bardzo nastrojowo zaprezentował się również Mateusz Parasiewicz. Piosenka "Bieriozy" z repertuaru zespołu LUBE, przy dźwiękach gitary, pięknie współgrała ze scenografią i została bardzo ciepło przyjęta.

Autor zdjęcia: redakcja roztocze.net

Serdecznie Wam wszystkim gratuluję i dziękuję za wrażenia artystyczne, których dostarczyliście mnie i pozostałym widzom w piątkowe przedpołudnie.

Zobacz relację z wydarzenia w Zamojskiej Telewizji Kablowej

 

Halina Moteka

Kategoria: