Konkursy kuratoryjne 2018 - gimnazjum

administrator

W ostatnich tygodniach rewelacyjnie spisuje się drużyna piłkarzy ręcznych ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Zamościu. W rozgrywkach szkolnych  na szczeblu  rejonowym, nasi zawodnicy zdobyli srebrny medal i jest to aktualnie najwyższe punktowane miejsce w historii szkoły w konkurencji gier zespołowych. Jeszcze lepiej zaprezentowali się na turnieju VI Spartakiady Dzieci i Młodzieży, rozgrywanej w dniu 11 kwietnia 2017 roku w Tomaszowie Lubelskim  W zawodach nasza drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej,  zdeklasowała startujące w nim  drużyny z Tomaszowa Lubelskiego, Tyszowiec i Zamościa, zdobywając pierwsze miejsce i  złote medale. Najlepszym zawodnikiem zawodów wybrano ucznia z naszej szkoły - Wiktora Wacha. Reprezentacja chłopców w piłce ręcznej występuje w składzie: bramkarze- Marcin Semczuk i Julian Malec oraz zawodnicy Wiktor Wach, Wojciechowski Jan, Julian Gadaj, Jakub Abraszek, Tomasz Owsik, Mateusz Dudek, Tymoteusz Majewski, Mieszko Mazurkiewicz i Bartłomiej Lempert. Trenerem reprezentacji chłopców ze Szkoły Podstawowej jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Jacek Szponar.

Kategoria: