Konkursy przedmiotowe SP i GM 2015/2016

administrator

17 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka- patrona Irlandii.  Z tej okazji uczniowie klasy 5b  pod opieką p. Beaty Cybulskiej przygotowali dla swoich kolegów miłą niespodziankę. Podczas lekcji otwartej zaprezentowali najważniejsze informacje o kraju, św. Patryku, mity i legendy irlandzkie, pokaz "Riverdance" oraz piosenkę "The Star of the County Down" w wykonaniu  Amelii Juszczak. Zajęcia połączone zostały z Piknikiem Świętego Patryka podczas którego dzieci mogły spróbować tradycyjnych irlandzkich deserów, zielonych galaretek, mufinek i innych pyszności przygotowanych przez rodziców uczniów klasy 5b. Dochód ze sprzedaży łakoci zostanie przeznaczony na akcję charytatywną (wyposażenie żłobka w Ekwadorze) w którą angażuje się społeczność naszej szkoły. Bawiliśmy się świetnie, dziękujemy wszystkim za udziałsmile.   Happy St. Patrick’s Day!

Kategoria: